Podporujeme

Cílem každé společnosti je v dnešní době zejména plnění finančních cílů a zároveň mít spokojené zákazníky.

My se snažíme posouvat tyto cíle dál, a hlavně jim dát i lidský rozměr. Snažíme mít o spokojené zaměstnance, jejich rodiny. V našem podnikání jednáme podle pravidel fair-play chování, ctíme konkurenci, vážíme si zákazníků, korektně spolupracujeme s výrobci. Ve zkratce se snažíme o dodržování etických a mravních hodnot a pravidel. I z těchto důvodu jsme jako první IT společnost v ČR implementovali procesy a získali certifikát ISO 37001.

A neposlední řadě se snažíme pomáhat dál. Protože vnímáme nutnost podporovat zejména děti a mládež, aktivně se snažíme se působit v oblasti zdraví, sportu, výchovy, vzdělání i dalšího uplatnění. Více informací se dozvíte na profilech jednotlivých organizací, se kterými spolupracujeme. Zároveň jsme otevření dalším možnostem a pokud budete mít zajímavý návrh, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme, že jste, budete, či můžete být našimi zákazníky a pomáhat tak společně s námi dětem a mládeži!

dofe logo

 

dobry andel logo

 

pink bubble logo

 

nadace vlckovych logo

 

rexonix racing team logo

Podporujeme nejen mladé a nadějné sportovce v oblasti cyklistiky (MTB, silniční, cross), kde se můžeme pyšnit skvělými výsledky (MČR, MTB XCO, ...), ale i kanoistiky, v ledním hokeji a tenisu.